kamion man 8 150

Shitet nga: jetish Sot 08:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes man 8 150 miller kiper në gjendje shum te mir 1991 bejm edhe ndrrim kush ësht i interesun na kontaktoni në kta numra të tel 044330664 Viber 049330664
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim