kamion mercedes benz

Shitet nga: isa rrustemi 13 Gsh 19:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes kamion mercedes benz 2235 viti i prodhimit 1989 gjendje te mir pune i qlajmrum bejm ndrrim me ndoj kamion MAN 3aks numri i kontaktit 049850048
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim