makin terheqse

Shitet nga: Hasan 14 Dhj 08:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 250 EUR

Komuna: Mitrovicë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Pesha e leume 2.8 t 2 amsee alumin gjendje trregullsht
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim