makine per hapjen e veturave te aksidentuara

Shitet nga: basri 18 Dhj 17:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Mitrovicë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
qmimi me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim