mercedes 207D

Shitet nga: gadaf 01 Mar 21:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Mitrovicë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes kamioneten mercedes 2.4 dizell . kamioneta oshte ne gjendje shume shume te mire . kamioneta eshte e qlajmruar dhe nuk ka denim . bejme edhe ndrrim , qmimi i diskutushem .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim