shess man kiper 8.136

Shitet nga: valon 11 Sht 16:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shess man kiper 8.136 ne gjendje te mir pune. i qlajmruar me bllokada
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim