shitet iveko magirus

Shitet nga: agim 14 Sht 18:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 600 EUR

Komuna: Mitrovicë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet ne gjendje te regullt kamioni shiq shihet dhe ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim