transporter

Shitet nga: kujtim seferi 11 Sht 18:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Mitrovicë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
I qlajmruar... n'gjendje t'mir
209 D
I ardhur nga zvicra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim