Iveco 35 10

Shitet nga: Bio Pellet 18 Jan 21:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 129 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Mitrovicë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: MAN
Modeli: Model Tjeter
Shes Iveco i vitit 1994. Regjistrim 1 vite , sistemi i frenimit komplet i ri ( diskat, pllakat, cilindra) servisin e sapo kryer ( vaji dhe komplet fileterat ) . Ne gjendje shume te mire . Sanaku pjesa e jashtme 4.1m x 2.1 m.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim