Eskavator -Bager zepelin 13.8t

Shitet nga: Eskavator 19 Maj 20:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 000 EUR

Komuna: Mitrovicë
Makina : Makina ndërtimi
Shum qmim i favorshum dhe urgjent Shitet eskavatori zepelin13.8t ne gjendje te rregullte teknike. Vetem 6000 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim