HALETE TE ARDHURA NGA SUEDIA

Shitet nga: dardan 24 Shk 18:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Makina : Makina ndërtimi
Haletet jan ne gjendje te rregullt dhe jan te ardhura nga Suedia,haletet jan te gjitha origjinale.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim