Halete te ardhura nga Suedia

Shitet nga: ramadan hyseni 05 Sht 15:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Makina : Makina ndërtimi
Shes Hillta te reja dhe te perdorura,Miksera,Makina qe poliratin Vetura,Sharra qe prejn Laminat dru,Cerkullar,Gitore te reja,Makin qe varit me elektrota dhe gust,Aku-ja,Burmashina dhe burgija,Burgija per hillt....Etj te gjitha te importuara nga suedia
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim