Halete te ardhura nga Suedia

Shitet nga: Abdulla Shabani 05 Dhj 03:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Makina : Makina ndërtimi
Shes Halete te ardhura nga suedia te reja dhe te perdorura te gjitha te Importuara nga Suedia për më shum na kontaktoni 049115480
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim