AUTOBUS VANHOOL 58 ULESE -99

Shitet nga: Ragip Uka 18 Maj 19:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Makina : Makina udhëtimi
SHES DY AUTOBUSA VANHOOL TE ARDHUR NGA BELGJIKA, NJERI ESHTE I DOGANUAR NDERSA TJETRI JO. AUTOBUSËT KAN KETO KARAKTERISTIKA:
VITI I PRODHIMIT: 1999, 58 ULESE, MOTORI MAN 32 TURBO INTERKULLER, NDERRUESI MANUAL 6 SHPEJTESI.
AUTOBUSAT JAN NE GJENDJE SHUM TE MIRE TEKNIKE DHE FIZIKE.
QMIMI I VOLITSHEM
PER ME SHUM INFORMATA 044 (049) 235 524 APO NE VIBER: +38649606527
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim