Autobus Urban

Shitet nga: Hagji 03 Jan 13:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

9 000 EUR

Komuna: Mitrovicë
Makina : Makina udhëtimi
Viti i prodhimit 93 Ulse 27 dhe ne kemb 46 ne librez Motorri shum i mir nen 500 mij te kaluara Bej ndrrim me Gjip dhe Audi
Veq 1 vit i perdorun ne Kosovë i Qlajmrun
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim