Autobus

Shitet nga: Ramadan 24 Mar 18:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 200 EUR

Komuna: Mitrovicë
Makina : Makina udhëtimi
Prodhuesi: Mercedes
Modeli: 208
Mercedes 26ulse 8.17 viti i prodhimit 1996
kemi edhe nje autobus Mercedes 8.14 26 ulse viti I prodhimit 1984 qmimi sipas marrveshjes
Me viber 049720 626 dhe pa viber 044245534
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim