vw t4 1993

Shitet nga: fati 25 Shk 17:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 700 EUR

Komuna: Mitrovicë
Makina : Makina udhëtimi
vw t4 rigjistrim 0.4 0.15 baj ndrrim me t 4 viti me kan 99 deri 2000 t 4 me kan me kater dyr dhe me prekolic shtoj pare ne qofse esht ne rregull me dogan flm ose sprinter me dogan mos te jet ne hipotek makin
flm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim