Mercedes Sprinter -00

Shitet nga: Pajazit 25 Pri 20:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Mitrovicë
Mercedes sprinter .Jane te importuar nga Gjermania para nje jave,ne gjendje te rregullt dhe punojne shum mire [perfekt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim