Motorr Mercedes 260ps i kamionit kiper

Shitet nga: Musa Uka 30 Gsh 22:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Makina : Pjesët rezerve
Shes motorrin e kamionit 26-26 kiper n gjendje t rregullt , mund të ndrizet dhe provohet. Mund të shiten edhe pjesët tjera qe shihen në foto.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim