Volvo Fl615 kamjon -01

Shitet nga: hilmi 18 Mar 23:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Shite dhe ndrim i mundshum me vetura i po sa ardhur nga nervegjia shum i rujt gjendje te mir
Servisi ju ka ba goma te reja shum mir shkon .
Me ni fja tip top
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim