shes hamar dhe kosh

Shitet nga: behar 09 Mar 12:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Makina : Makina korrëse
shes hamarin se bashku me kosh ne gjendje te mir per arsye se nuk pomu duhen
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim