Moto-Kultivatorë (Llabin)

Shitet nga: Baton Berisha 12 Jan 18:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Mitrovicë
Makina : Moto-kultivatorë
Posedon Frezë dhe pllug ka një defekt të vogël.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim