Zingjir per kamiona dhe traktora

Shitet nga: Flamur 04 Jan 17:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Makina : Pjesët rezerve
Zingjir per kamiona dhe traktora
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim