Kabin Pllug dhe Vllaqa

Shitet nga: Mergim Pajaziti 24 Mar 19:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Makina : Të tjera
Shes kabin per 539 esht shum e mir ka te gjith gjamat vetem gjami mbrapa i mungon siq po shifett edhe n foto osht shum e mir esht lyer .
Shes pllug 755 t beograditt jan te ri n gjendje shum t mir umit e ri gjithqka ne rregull .
Shes vllaqa 4 krah kan nje vitt perdorim jan sikur te reja .
Ndrrim i Mundshem .
Mund te bejm ndrrim me pllug ose vllaq me te vogla .
Qmimi i kabines 380 Euro , Qmimi I pLugjve 420 euro , Qmimi i vllaqes 320
Kontaktoni ne tel .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim