Makina per mjeljen e lopve

Shitet nga: xhavit 19 Pri 20:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Makina : Të tjera
Shesim makinen per mjeljen e lopve e cila osht e pa pordorur dhe osht e ardhur nga TURKIA. Po ashtu permban edhe librin e cila te meson si ta perdoresh.JU FALEMINDERIT
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim