Mjet per qarjen e drunjve

Shitet nga: Gzim 18 Shk 13:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Mitrovicë
Makina : Të tjera
paisja eshte ne rregull. Eshte mjaft praktike dhe shum efikase. mund te beni prerje ne kende, rritet dhe zvoglohet brisku i maqines. eshte mjaft e fuqishme. pres blers serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim