Prodhojmë SERRA nga1 deri 50 ari - "DORISI"

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: n.p.sh DORISI 03 Qer 22:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Makina : Të tjera
Prodhojmë serra nga 1 deri 50 ari. Serrat prodhohen nga metali i zinktuar dhe kanë garancion deri 5 vite,
jemi me të lirët në treg. për kontakt / 044291337 dhe 049250828
(të dy numrat janë edhe në viber).

Në vitin 2014 kemi punuar 5 copa serra nga 20 ari, dhe 3 copa nga 30 ari të fituara nga Ministria e Bujqësisë,të gjitha i kemi ndërtuar me afat të caktuar. Për një serë na duhet kohë vetëm 13 ditë pune .
te gjitha pjest percjellse qe motohen ne ser jan me garancion dhe te zinktuar.

Poashtu prodhojmë edhe dyer dhe dritare nga PVC dhe AL.

Çmimi sipas marrëveshjes !!!
(Marr si kompensim edhe vetura)

Ju faleminderit !!! n.p.sh. "DORISI" tel/ viber +37744291337ose 049250828

Shëno DORISI në rubrikën cka kërkon dhe shiko cfarë prezanton n.p.sh. DORISI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim