Shiten makinat per bluarjen e drurit.

Shitet nga: Ylber Morina 09 Gsh 20:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

9 000 EUR

Komuna: Mitrovicë
Makina : Të tjera
Makina mobile 47kuaj fuqi , me gjenerator te integruar , djeg'ja me nafte . E posaardhur nga Gjermania. Ben bluarjen e drurit deri me 20cm , ndezja behet me ane te celesit , dhe e lehte dhe e sigurte per perdorim. Eshte ne gjendje te rregullt .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim