Shitet makina per bluarjen e drurit.

Shitet nga: Ylber 09 Gsh 20:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Mitrovicë
Makina : Të tjera
Makine elektrike per bluarjen e drurit . E posaardhur nga Gjermania , makina eshte statike , per pregaditjen e drurit per pelet ose briket. Fuqia e motorit eshte 22kw. Eshte ne gjendje te rregullt dhe e gatshme per perdorim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim