cekullar

Shitet nga: visugele 15 Mar 13:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Mitrovicë
Makina : Të tjera
shes cekullarin me keto veti e karakteristika
motori 15 kw, me 2980 rrotullime ne min. trefazor, tavolina me diametere 1,20 me 1 m. me valak po aq sa eshte e gjane. me tre rrypa.me sharre 0,70 cm, model qek me gjarper, me komplet kutin komanduese dhe me kabllo 20 m. 4 x 10.
shitet vetem qe nuk ka kush punonme te.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim