shiten ose ndrrohen me nxemse kajlifer/termo

Shitet nga: xxxxx 02 Shk 04:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Makina : Të tjera
Shiten ose ndrrohen shtepiza e kumjuter dhe apararti kafes ne tjendje t rregullt ndrrim vetem me kajlifer ose termo vetem me rrym kontakto ne viber urgjent
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim