Treaktor IMT 558

Shitet nga: ekrem 31 Jan 17:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 300 EUR

Komuna: Mitrovicë
Makina : Traktorë
shitet traktori 558 i esht i rujtun shitet dhe ndrrrohet me ndrrim ka qmim tjetr ju mirpresum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim