Shesim imt 539 imt 540 si dhe mjete bujqesore

Shitet nga: Besi 🚜🚜 23 Mar 23:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Makina : Traktorë
Prodhuesi: IMT
Modeli: 539
Shesim imt 539 imt 540 si dhe mjete bujqesore PRONAR: BESI 🚜🚜
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim