Kultivator 506

Shitet nga: Faton 11 Gsh 18:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Mitrovicë
Makina : Traktorë
Kultivatori posedon, rimorkion, kosen per kositje, dy par rrota.
Vrejtje: karburatorin e ka defekt.

per info: 049 483 038 dhe 044 178 840
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim