Rakovic 65

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: 044164404 24 Shk 19:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Makina : Traktorë
Traktori esht ne gjendje shum te mir dhe i gatshum per pun esht I regjistruar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim