Traktor IMT 533

Shitet nga: fati 24 Shk 19:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 600 EUR

Komuna: Mitrovicë
Makina : Traktorë
imt 533 viti 73 me kabin shihet ne foto ndrrim i mundshum me IMT 539 me kabin dhe ne gjendje te rregull me dokumenta
Kerkoj maqin te IMT 539
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim