Traktor Tomavinkovic 523

Shitet nga: Gazmend 28 Dhj 19:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Makina : Traktorë
Traktori eshte ne gjendje te rregullt , ka ram me kanata, vagoneta dhe pllugjet

Traktori gjendet ne Vllahi Te Mitrovicës
Qmimi sipas marrveshjes
Thirr 045544350
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim