Ursus

Shitet nga: Xxxx 06 Sht 08:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Makina : Traktorë
Posedon 2 par pllugj, vllaqt, kosen, ramin dhe kolica per bartjen e kafsheve i perdorun esht shum pak ne gjendje shum te mir tekinke gaqshum per pune
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim