kosa

Shitet nga: xxxxxxxx 10 Qer 09:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Makina : Traktorë
kos e markes Rapid e ardhur nga Zvicra lenda djegse benzin me kosit edhe mbledhse e barit per te gjitha vendet munesh me perdor asht ekonomike shum epershtatshme dhe e mir qmimi si pas maveshjes

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim