krilla per imr rakovic dhe per te gjitha imt

Shitet nga: krilla 29 Mar 10:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Mitrovicë
Makina : Traktorë
shiten krillat jan shum te mira nuk jan te shembura askund jan te lyera me baz ju mirpresim tel 049445367
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim