Na duhet urgjent per ta shitur

Shitet nga: Personal 24 Mar 09:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Kjo fshise eshte me ujë qe mund ta pastroni gjdo dite dhe eshte shum e mire, cmimi sipas marreveshjes, na duhet urgjent per ta shitur ju lutem kontaktoni ne numrin 049162652 ose 044346345
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim