Qmimi sipas marrveshjes

Shitet nga: Kamionet 20 Nën 18:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
esht shum e mir dhe e rujtun
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim