Romorkio

Shitet nga: meki 26 Mar 17:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Mitrovicë
Shes prokokulicen ne gjendje te mir si po shihet usht me kapak udhe usht epershtatshme per qdo gje dhe ka gomen rezerv per funi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim