qmimi sipas marrveshjes

Shitet nga: Kamionet 22 Nën 21:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
esht shum i mir dhe i rujtun
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim