auto servis & Pjes Bastria

Shitet nga: Bastria 16 Shk 21:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Mitrovicë
kemi pjes te llojit te ndryshem te makinav :
audi A4 2002 deri 1996
golf 5.4.3.2
opel astra G.F
opel combo. cedyy
opel vektra B
reno clio
passat B5 B4
passat 3c. Bmw 325,320,318 etj..

gjithasthu bajm edhe bartjen e vetures tuaj ka kudo qe gjendini dhe bejm zavendsimin me nje vetur tjeter deri te ndreqet vetura juaj
JU MIRPRESIM
blejm Vetura me : Dogan, pa dogan, aksidentume 24h thirni ne
Nr: 049660311 049454342
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim