Shitet Skuteri 0.0 km

Shitet nga: Driton 26 Gsh 15:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

520 EUR

Komuna: Mitrovicë
50 cc,me dokumenta,i ri dhe i pa perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim