Kros Aprilla Enduro 125 cc

Shitet nga: ismet 15 Mar 19:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

920 EUR

Komuna: Mitrovicë
Motoçikleta : Kros/Enduro
Shitet Motorri Kros Aprilla Enduro 125 cm ne gjendje perfekte.
Motori eshte i doganuar.
Te interesurit mund te kontaktojn në nr. e tel.:
044366942 dhe 049307613.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim