SHitet Urgjent Motor me 4 rrota 250cc -06

Shitet nga: Valon 23 Pri 09:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   2 600 EUR

Komuna: Mitrovicë
Motoçikleta : Me katër rrota/ATV
Shes motorrin 4 rrotesh ATV i vitit 2006 ne gjendje te rregullt me ftohje me lladnjak, servisin e ka te kryer , oshte automatik, + rikfercin ka dy par goma nje par per mal, dhe nje par per asfallt veres me ffellne, ika dy spona rezerv te reja auspuhin extra kilometrazhen digital.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim