Shes dhe ndrroj Super Skuter ,thuajse i ri

Shitet nga: gentian 23 Tet 08:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Viti: 2007
Komuna: Mitrovicë
Motoçikleta : Skuter
Prodhuesi: Aprilia
Modeli: RS125
Shitet super skuter viti 2007 125 cc ,me dogan te paguar ,skuteri osht ne gjendje te rregull me gjdo sen punon ,goma te reja ,bateri te re ,,,ndrrim boj me gjithqka ,perparsi kan veturat ,,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim