Bamoto -08

Shitet nga: alban 23 Shk 20:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

430 EUR

Komuna: Mitrovicë
Motoçikleta : Skuter
Shes matorrin bamoto 150cc krejt ne rregull ka dhe dukumentat ësht shum pak i vozitur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim